هفت تیک دات کام



ورود کاربر:

آگهی ویژه
فایل ریلی
tiks
فایل ریلی
ساخت و تولید قفسه بایگانی ریلی _کمد بایگانی ریلی_سیستم بایگانی ریلی_کتابخانه ریلی _ کمد ریلی _قفسه ریلی _قفسه کتابخانه _ سیستم بایگانی ریلی _ باکس بایگانی ریلی _ بایگانی متحرک _ کمد متحرک ریلی_ قفسه فلزی_ قفسه انبار_قفسه متحرک انبار_قفسه ریلی انبار_ قفسه پومر- قفسه تک ماشین و قفسه کتابخانه ریلی -قفسه بایگانی اتوماتیک- قفسه ریلی برقی _کمد بایگانی ریلی اتوماتیک_کمد ریلی برقی_کمد بایگانی اتوماتیک تخصص شرکت بایگان صنعت کارا می باشد.   کارشناسان شرکت مهندسی کارا با طراحی و تولید جدیدترین کمدهای بایگانی ...
kaaraa81;تهران ;021-77591964-09126903460

مشاهده ادامه این آگهی ....
کامپیوتر--> خدمات شبکه
کابل فیبر نوری مالتی مود کابل فیبر نوری سینگل مود تهران 88951117

کابل فیبر نوری مالتی مود کابل فیبر نوری سینگل مود  تهران 88951117

آگهی دهنده: آرمیتا جواهریان   
ایمیل:
تلفن تماس: 88958489
موقعیت: تهران
آدرس: میدان ولیعصر


فروش انواع کابلهای فیبرنوری مالتی مود وسینگل مود
انواع کابل های CAT6 فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون
با برند ITECS موجود می باشد.
کلیه محصولات اورجینال و ساخت کشور هلند می باشد.

انواع پچ کابل های فیبرنوری با متراژهای 2 و 10 متری 9 و 50 میکرون
FO Patch Cord SM 9/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m
FO Patch Cord MM 50/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m

پیگتیل فیبرنوری 1 متری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون اس سی
FO Pigtail SM 9/125 SC 0.9 MM 1m
FO Pigtail MM 50/125 SC 0.9 MM 1m

کابل فیبرنوری 24 رشته سینگل مود و مالتی مود برای داخل و بیرون ساختمان
FO Cable SM OUT 249/125 Loose Tube P/R/A/C
FO Cabble MM IN 2450/125 Tight Buffer

و همچنین انواع پچ پنل 24 پورت اس سی همراه با آداپتور اس سی 9 و 50 میکرون همراه با کاست فیوژن
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Spool
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Spool

ارائه فروش و نصب کلیه تجهیزات فوق با کیفیتی بسیار بالا و اصل و با قیمتی بسیار مناسب از طریق بخش فروش محصولات ITECS در شرکت پیشرو شبکه آسیا می باشد.
برای آگاهی از دیگر محصولات و دریافت کاتولوگهای محصولات ما با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس : تهران 88951117 - 88958489
تلگرام: 09197102800
ایمیل: it.it1394@gmail.com
سایت : www.ibc1.ir
شرکت پیشرو شبکه آسیا با مشاوره رایگان پاسخگوی شما مشتریان گرامی می باشد.
فروش کابل فیبر نوری ، تجهیزات شبکه ، کابل شبکه مسی ، پچ کورد فیبر نوری ، پچ کورد SC-SC , SC-LC , LC-LC , MTRJ , ST , ST-SC , ST-FC , ST-LC , FC , FC-LC , FC-SC پچ کورد دابلکس و سیمپلکس ، پچ کورد OM3 و OM4 , پچ کورد سینگل مود و مالتی مود . فروش برندهای معتبر CORNING , NEXANS ,LS تجهیزات فیبر نوری - کابل مالتی مود و سینگل مود - کابل فیبر نوری OutDoor - کابل فیبر نوری Indoor - کابل فیبر نوری InOut - مفصل فیبر نوری - باکس فیبر نوری - پچ پنل فیبر نوری - آداپتور فیبر نوری - پچ کورد فیبر نوری - پیگتیل فیبر نوری تجهیزات شبکه مسی - کابل شبکه Cat 7 , Cat 6a , Cat 6 , Cat5e - پچ پنل ، رک - پچ کورد و کیستون - سوکت شبکه قیمت استثنایی ارسال به کل کشور برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به سایت مراجعه فرمایید یا با مشاورین ما تماس بگیرید .
تلفن تماس : تهران 88951117 - 88958489
تلگرام: 09197102800
ایمیل: it.it1394@gmail.com
سایت : www.ibc1.ir





به‌روز شده در:چهارشنبه 1397/2/5

جستجوهای مشابه: کابل فیبر نوری , فروش کابل فیبر نوری , نماینده فیبر نوری , وارد کننده فیبر نوری , کابل فیبر نوری نگزنس , فروش کابل فیبر نوری نکسانس , عمده فروش فیبر نوری , کابل فیبر نوری سینگل مود , کابل فیبر نوری مالتی مود ,

درج آگهی در سايت هفت تيك رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.
با توجه به تعداد زياد آگهی و تبلیغ رایگان در سایت هفت تيك، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت كافي مبذول داريد.
در سایت هفت تیک آگهی رایگان اینترنتی ثبت نمایید و با درج تبلیغات رایگان آنلاین، کسب و کار خود را ارتقا دهید.
این سایت مرجعی برای ثبت نیازمندی ها و آگهی کسب و کار اعضای خود و نمایش دادن آگهی و نیازمندیها به بازدیدکنندگان می باشد.
جهت شروع ثبت آگهی و سفارش آگهی ویژه، ابتدا روي لينك ثبت‌نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهی های خود را ثبت كنيد.برای مشاهده تعرفه آگهی ویژه کلیک نمایید.